Firma Ooredoo ogłosiła swoje wparcie sponsorskie piłkarskiej reprezentacji Kataru podczas 2- letniego kontraktu zaczynającego swoją kadencję w maju 2019.
Ooredoo będzie sponsorować drużynę podczas zbliżających się wielkich imprez, w tym Copa America.
Umowa sponsorska Ooredoo to pokłosie sensacyjnego zwycięstwa Kataru na Pucharze Azji 2019 przekraczającego nawet najśmielsze oczekiwania kibiców z kraju Zatoki Perskiej.
Na krótkiej konferencji prasowej będący prezesem firmy Szejk (nie ten z McDonalda) Abdulla bin Mohammed bin Mohammed bin Saud al-Thani powiedział:
“Będąc częścią strategi społecznej odpowiedzialności naszej firmy, wspieramy Katarski sport. Odczuwamy dreszcz emocji pomagając naszej niesamowitej reprezentacji która zasłużenie wygrała Puchar Azji 2019 osiągając historyczny wynik dla naszego kraju.”
Szejk dodał jeszcze: Za parę dni nasza drużyna będzie partycypować w Copa America po raz pierwszy w historii. Jesteśmy pewni, że nasi chłopcy wykonają kawał dobrej roboty przynosząc znów chwałę Katarskiej piłce.”
maxresdefault-6-780x405.jpg
Ooredoo jest kluczowym sponsorem Piłkarskiej Federacji, skutecznie uczestniczyli w takich przedsięwzięciach jak Mistrzostwa Europy czy innych mniejszych turniejach i eventach sportowych.
Pomoc sponsora o tak dużym doświadczeniu w światowej piłce z pewnością przyda się Katarowi nieśmiało wchodzącemu na piłkarskie salony.

Ooredoo to jedna z największych na świecie firm telekomunikacyjnych której klientami jest ponad 114 milionów użytkowników. Są liderami jeżeli chodzi o usługi telekomunikacyjne w krajach Azji takich jak Katar, Kuwejt, Oman, Irak, Indonezja, Malediwy, Myanmar oraz Afrykańskich – Tunezję i Algierię,

Ambasadorem firmy jest nie kto inny jak sam Leo Messi, a najsłynniejszym klubem którego są sponsorem to PSG.
Azja Gola zobaczy czy po Copa współpraca będzie trwała nadal, czy ze wstydu tylnymi drzwiami zrezygnują ze sponsoringu.
Na razie – życzymy owocnej współpracy :>

Autor tekstu: Adam Błoński
@Adam_Blonski 

Wyświetleń: 342

Autor tekstu: azjagola

Social media

Strefa sponsorowana

Hensfort

Lwowski Baciar

Pewniaczek.pl

Azjagola na Twitterze

Obserwuj mnie na Twitterze