Wasze oczy na piłkarską Azję

Redaktorzy

Adam Błoński – Redaktor Naczelny / Administrator, Specjalista Piłki Azjatyckiej, cała reszta opisana w zakładce o mnie.

Kamil Gala – Redaktor.

Prawa i lewa ręka a nieraz i środkowy palec redakcji. Krnąbrny acz wchłaniający wiedzę niczym gąbka wodę bojownik o dobre imię Azjatyckie piłki.
Wieloletni kibic Realu Madryt i FC Tokyo. Pasjonat kultury oraz historii Japonii. Relacjonuje wydarzenia, prosto z dwóch piłkarskich stolic.
Dzięki Kamilowi możemy liczyć na co tygodniowe przeglądy kolejek J.League ale i również mnóstwo ciekawostek z całej Azji.
Konikiem na stronie jest kolumna opisującą przygody i wszystko co związane jest FC Tokyo.

Maciej Łoś
Fan piłki nożnej w Państwie Środka oraz propagator chińskiej kultury. Pierwszy kontakt z Chinese Super League miał dzięki transferowi Dario Conki z Fluminense do Guangzhou Evergrande. Lubi odkrywać nieznane chińskie drużyny. Nałogowo zbiera koszulki piłkarskie z całego świata.

Zakochany w futbolu byłego ZSRR, w szczególności Azji Centralnej,  postsowiecki agent do specjalnych akcji szpiegowskich o tematyce skauting oraz analiza futbolu tegoż regionu. Jedyny człowiek w Polsce który jest wstanie powiedzieć więcej niże jedno zdanie na tematy piłki Kirgistanu, Turkmenistanu, Tadżykistanu a przede wszystkim Uzbekistanu. Stały bywalec Magazynu Lig Egzotycznych czy Die Qualitat w radiu Weszło oraz założyciel „Piłką w okno na Wschód”. Poza tymi obowiązkami po prostu fajny człek.

Klimek Przybył – Redaktor

Młodociany wojownik o promocje Japońskiej ligi – J.League w Polsce.
Chłopak propagujący ligę jak i reprezentacje samurajów między innymi dzięki założeniu strony Facebook’owej  J.League – Poland.
Jako że Azja Gola łączy wszystkich X-Menów kochających Azjatycką piłkę Klimek dołączył do naszej zacnej drużyny wnosząc ze sobą orientalną wiedzę tajemną którą będzie notorycznie przedstawiał na łamach naszej strony.

Bartek Duda – Redaktor
Sympatyk piłki japońskiej od 2015 roku, a w szczególności Gamby Osaka, o wiecznym zamiłowaniu do bukmacherki. Od pierwszego wejrzenia ze słabością do Tokyo. Poza tym od najmłodszych lat fan Interu Mediolan.
Na stronie prowadzi kolumnę o nazwie Polski Trailblazer ukazujący ciekawostki oraz uroki kibicowania prosto z boisk J.League.

%d blogerów lubi to: