Dziś rozegrano kolejne 4 spotkania w ramach Mistrzostw Azji U16 w Malezji. Zobaczyliśmy pojedynki Iran vs Indonezja, Oman vs Jemen, Korea Północna vs Jordania i Wietnam vs Indie.

Iran vs Indonezja

Indonezja nie dała większych szans ekipie z bliskiego wschodu i wygrała 2:0. W 4. minucie na listę strzelców wpisał się Amiruddin Bagus Kahfi, który otworzył wynik tego spotkania. Drugą bramkę zdobył w 91. minucie Amiruddin Bagas Kaffa, który pokonał bramkarza Iranu po ładnej indywidualnej akcji.

Wietnam vs Indie

Indie okazały się lepsze od Wietnamu i wygrały 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 86. minucie Vikram Pratap Singh, który wykorzystał rzut karny.

Oman vs Jemen

Oman gładko poradził sobie z Jemenem i pokonał swojego rywala 2:0. Obie bramki w tym spotkaniu zdobył Qusai Al-Jaradi, który wpisywał się na listę strzelców w 14. i 35. minucie meczu.

Korea Północna vs Jordan

Drugie spotkanie w grupie B zakończyło się remisem 2:2. W 20. minucie Korea objęła prowadzenie po bramce Kim Kang-Songa. 11 minut później do wyrównania doprowadził Mohannad Semreen. Minutę przed przerwą Korea znów wyszła na prowadzenie po drugim trafieniu Kim Kang-Songa, ale w 75. minucie wyrównał Amer Jamous.

Jutro czekają nas dwa spotkania w ostatniej grupie D. Na przeciwko siebie staną ekipy Iraku i Afganistanu, oraz Australii i Korei Południowej.

Autor tekstu: Kamil Gala
@GalsonHM

Wyświetleń: 502

Autor tekstu: Kamil Gala

Social media

Strefa sponsorowana

Hensfort

Lwowski Baciar

Pewniaczek.pl

Azjagola na Twitterze

Obserwuj mnie na Twitterze