Dzisiaj, 28. sierpnia, policja weszła do budynków Sagan Tosu i aresztowała niektórych pracowników klubu. Są oni podejrzani o przestępstwa na tle seksualnym. Klub wystosował już komunikat w tej sprawie.

“Nasi pracownicy zostali aresztowani, w dniu 28. sierpnia 2018. roku (wtorek), pod zarzutem przestępstw na tle seksualnym. Serdecznie przepraszamy osoby poszkodowane i interesariuszy.
Przepraszamy również wszystkich fanów, którzy każdego dnia wspierają klub Sagan Tosu, udziałowców, sponsorów i wszystkich zmartwionych obecną sytuacją, w tym lokalną społeczność. Szczerze przepraszamy za problemy i nieudogodnienia jakie mogła spowodować ta sytuacja. Więcej szczegółów na temat aresztowanych pracowników podamy na zaplanowanej konferencji prasowej”

Pierwsza konferencja prasowa klubu (tylko dla mediów) odbędzie się o godzinie 13:45 czasu Polskiego i będzie miała miejsce w sali konferencyjnej na Best Amenity Stadium. Druga konferencja (wstęp dla wszystkich), z udziałem ludzi odpowiedzialnych za kontakt z kibicami odbędzie się zaraz po zakończeniu pierwszej. Szacowana godzina rozpoczęcia to 14:30.

Autor tekstu: Kamil Gala
@GalsonHM

Wyświetleń: 314

Autor tekstu: Kamil Gala

Social media

Strefa sponsorowana

Hensfort

Lwowski Baciar

Pewniaczek.pl

Azjagola na Twitterze

Obserwuj mnie na Twitterze