Japońska prasa podaje że selekcjoner niebieskich samurajów chce wykorzystać jak najmocniej duet “bliźniaków” Kagawa & Inui który w 2009 roku przyniósł  47 bramek oraz 30 asyst.
Akira Nishino celowo widząc brak chemii między pozostałymi zawodnikami odświeżył duet w meczu z Paragwajem, co poskutkowało spraniem zespołu z Ameryki Południowej 4-2 (Inui 2 gole, Kagawa 1 gol 2 asysty)
Przy wszystkich eksperymentach Nishino, odtworzenie duetu (niczym Scottie Pippen & Micheal Jordna) Inui – Kagawa zakończył się sukcesem.
Duet przyczynił się swego czasu do zdominowania J2 , oraz do transferu Takashi Inuiego i Shinji Kagawy do Bundesligi.
Duet  wyglądał wręcz diabelnie, a jego gra i wyczyny podchodziły już pod fantastykę – nazywano ich bliźniakami – ponieważ grali ze sobą jakby byli telepatycznie ze sobą połączeni, rozgrywając ze sobą multum akcji na jeden kontakt, często przy wykorzystaniu no look pass’ów.
Fani śmiali się że to bliźniacy Tachiba z słynnego Anime Kapitan Tsuba w realu.Do dziś nie było drugiego takiego duetu w  całej Azji – a wziąć trzeba pod uwagę iż żaden z nich nie był napastnikiem. Grali wówczas na pozycjach AMC, AML.

G20121005004260340_view
Jak wyglądało to w statystykach w sławnym roku 2009?
Inui Takashi :  20 bramek i 14 asyst w 47 spotkaniach   (Rok Później Inui przeszedł VLF Bochum)
Kagawa Shinji : 27 bramek i 16 asyst w 44 spotkaniach  (6 miesięcy później Kagawa przeszedł do Borussi)
 2017-07-02-kagawa-inui_11yjqj8klviop1600l696lk7s3
Poniżej film pokazujących ich niesamowitą współprace.
Jak widać Borussia nie była geniuszem skautingu, wystarczyło przyjechać i zobaczyć na żywo ten duet aby przekonać się z jakim talentem ma się do czynienia.

Autor: Adam Błoński
@Adam_Blonski 

Wyświetleń: 263

Autor tekstu: azjagola

Social media

Strefa sponsorowana

Hensfort

Lwowski Baciar

Pewniaczek.pl

Azjagola na Twitterze

Obserwuj mnie na Twitterze