Stało się. Andres Iniesta, zamienia FC Barcelonę na Vissel Kobe.

Od dłuższego czasu, wiele spekulowało się na temat możliwego przejścia Hiszpana do zespołu Hiroshi Mikitaniego, który poza byciem właścicielem Visselu, jest też właścicielem firmy Rakuten, sponsora, który widnieje na koszulkach zarówno zespołu z Kobe, jak i zespołu z Katalonii. Mówiło się też o zainteresowaniu Iniestą zespołów z Australii, czy Chin. Takie zainteresowanie, z pewnością było, zwłaszcza z kraju, w którym swoje kariery postanowili kontynuować między innymi Hulk, Oscar, czy Richard Guzmics, znany polskim kibicom z występów w Wiśle Kraków.

Don Andres, bo tak był nazywany w stolicy Katalonii, postawił na kraj kwitnącej wiśni, a co za tym idzie, na grę w lepszej, od dwóch wcześniej wspomnianych, lidze.

Iniesta, który występował w barwach FC Barcelony od 2002 roku, został zaprezentowany dzisiaj w Tokio, gdzie również podpisał kontrakt, a w sobotę ma odbyć się prezentacja zawodnika na stadionie w Kobe. Były gracz Dumy Katalonii, treningi z zespołem rozpocznie po zakończeniu mundialu.

Hiszpan podpisał kontrakt na 3 lata i będzie występował z numerem „8”. ini.jpg

Autor tekstu: Kamil Gala
@TokyoGalson 

Wyświetleń: 278

Autor tekstu: azjagola

Social media

Strefa sponsorowana

Hensfort

Lwowski Baciar

Pewniaczek.pl

Azjagola na Twitterze

Obserwuj mnie na Twitterze