Drugą ligę koreańską zostawiliśmy 2 tygodnie temu w takim samym stanie jak ją zastajemy. Pierwsza trójka i ostatnia 4 nie ruszyła się nawet o milimetr w ligowej tabeli, a biorą pod uwagę fakt, że w K League 2 gra ledwie 10 klubów to można powiedzieć śmiało, że liga zastygła w miejscu.
Suwon FC od 6 spotkań jest niepokonane i zasłużenie zajmuje pierwsze miejsce na zapleczu K League. Ich ofensywne Japońskie duo Ishida – Byung-Jun zbytnio się nie meczy mordują obronę drugoligowców.

Wyspiarze z Jeju mając zdecydowanie lepszą paczkę niż Suwon grają jakby “chcieli a nie mogli.” Ich chimeryczność nie tylko a punktowaniu ale przed wszystkim w leniwym stylu gry jest mocno irytująca dla fanów. Nieraz wydaje się, że włączają trzeci bieg tylko i wyłącznie gdy ich historyczny rywal Bucheon SK wygrywają. Wraz z spadkiem formy Bucheon – Jeju wygląda jakby straciło motywacje.

Po drugiej stronie barykady cieszy punktowanie duetu “AA” – czyli Ansan & Asan.
Obie ekipy walczyły do końca zeszłego sezonu o awans do K League, przez co tym przykrzej oglądało się jak na początku sezonu byli bici już na łopatkach przez wszystkich którzy się tylko napataczali.

Nie przedłużam, wstępu zapraszamy do seansu z waleczną K League 2.

Kolejka numer 11.

JEONNAM DRAGONS VS. BUCHEON 1995  2 – 0

CHUNGNAM ASAN VS. ANYANG  0 – 2

SEOUL E-LAND VS. JEJU UNITED  1 – 2

DAEJEON HANA CITIZEN VS. SUWON  1 – 4

ANSAN GREENERS VS. GYEONGNAM  0 – 0

Kolejka numer 12

ANYANG VS. SUWON  0 – 2

SEOUL E-LAND VS. CHUNGNAM ASAN  1 – 2

BUCHEON 1995 VS. ANSAN GREENERS  0 – 0

JEONNAM DRAGONS VS. GYEONGNAM  1 – 1

Wyświetleń: 850

Autor tekstu: azjagola

Social media

Strefa sponsorowana

Hensfort

Lwowski Baciar

Pewniaczek.pl

Azjagola na Twitterze

Obserwuj mnie na Twitterze