Keisuke Honda jest aktualnie najmocniej zapracowanym bezrobotnym piłkarzem na świecie. Jako zawodnik jest bez klubu, lecz obecnie zajmuje się większą ilością obowiązków niż za czasów swojej piłkarskiej przygody.  Jest właścicielem działającej na ogromną skalę organizacji Soltilo mającą swoje filię na całym świecie, ale przede wszystkim jest selekcjonerem Kambodży.

Honda zawsze był znany z charakteru łagodnie mówiąc trudnego, nie lubił podporządkowywać się pod Japońskie metody nauki. Kochał tworzyć własne, a w jego Soltilo wpaja się metody treningowe oraz motywacyjne młodym adeptom piłkarskim, które powstały na podstawie tych, którymi sam był traktowany podczas pobytu w Moskwie, Venlo, Milanie, Pachuce czy Malbourne Victory.

Jak sam przyznał 98 krotny reprezentant Japonii know-how, jakie poznał podczas swojej kariery chce przekazać piłkarzom związanymi z rodziną Soltilo. Zarówno młodzików jak i piłkarzy z biednych ekonomicznie i piłkarsko regionów, którzy nie mają możliwości choćby pomarzenia o europejskiej piłce.

Obawiano się, iż Japończyk to typowy teoretyk, który dużo mówi a sam będzie miał ogromne problemy z realizacją swoich idei w realu.  Ostatnio jednak w sieci pojawiły się jego rozmowy z piłkarzami, które trzeba przyznać docierają nie tylko do słuchających go piłkarzy Kambodży.

Sprawdźcie sami.

Przed meczem reprezentacji Kambodży:

Po meczu z Bahrajnem w którym to Kambodża przegrała minimalnie 1-0 z dużo wyżej notowanym rywalem.

Plus wywiad, przed meczami z Hong Kongiem oraz Bahrajnem,

Przemawiają do was treści przedstawiane przez Keisuke Hondę ?

Gdyby Khmerzy śledzili poczynania Polskich koszykarzy na Mundialu 2019 to mogli by stwierdzić, że Honda to Japoński Mike Taylor.

Autor tekstu: Adam Błoński

Wyświetleń: 378

Autor tekstu: azjagola

Social media

Strefa sponsorowana

Hensfort

Lwowski Baciar

Pewniaczek.pl

Azjagola na Twitterze

Obserwuj mnie na Twitterze