SD Eibar i Tokyo Verdy porozumiały się w sprawie strategicznej współpracy.

Oba kluby pragną wzajemnie się rozwijać, przede wszystkim w obszarach sportowych i marketingowych – mówi oficjalny komunikat wystosowany przez Baskijski klub. Współpraca będzie również obejmować sekcje piłki kobiecej i eSport.

Przedstawiciele obu klubów podpisali umowę, która będzie obowiązywała przez dwa następne lata. W najbliższym czasie w Kraju Basków mają pojawić się przedstawiciele Verdy, którzy będą obserwować przygotowania Eibar do zbliżającego się sezonu.

Zeszłego lata La Liga i J.League podpisały “Memorandum of Understanding”, zwane w Polsce“Listem Intencyjnym”, bądź “Memorandum porozumienia”. Dzięki temu możliwa miała być realna współpraca pomiędzy oboma ligami. Kluby wyrażają nadzieję, iż podpisane we wtorek porozumienie Eibar-Verdy, pozwoli na dobre rozwinąć współpracę obu lig i otworzy wiele drzwi.

Liczymy także, że porozumienie pozwoli przenieść część kultury Baskijskiej do stolicy i serca Japonii” – czytamy na dole komunikatu.

Autor tekstu: Kamil Gala                                                                                                  @GalsonHM

Wyświetleń: 275

Autor tekstu: Kamil Gala

Social media

Strefa sponsorowana

Hensfort

Lwowski Baciar

Pewniaczek.pl

Azjagola na Twitterze

Obserwuj mnie na Twitterze