A więc jednak. Fernando Torres będzie kontynuował swoją karierę w J.League! Hiszpan miał oferty z Chin, Australii i USA, ale zdecydował się na przeprowadzkę do Tosu, gdyż jak stwierdził na dzisiejszej konferencji prasowej – “Sagan zgłosił się po niego jako pierwszy i przedstawił mu konkretną i satysfakcjonującą ofertę.”

Na konferencji obecny był również prezes Sagan Tosu, Minoru Takehara, który od razu zaprezentował trykot w jakim będzie występował 111-krotny reprezentant Hiszpanii. Mistrz świata z 2010. roku będzie grał z numerem “9”.

DhupOHYVQAA47nO(@saganofficial17)

Nie są jeszcze znane szczegóły co do kwoty transferu i dokładne zarobki wychowanka Atletico Madryt, ale zapewne dowiemy się tego w najbliższym czasie.

Torres w swojej karierze występował m.in. w Milanie, Liverpoolu, Chelsea i Atletico. Właśnie w barwach Madryckiego klubu rozegrał najwięcej spotkań (348) i zdobył w nich 121 bramek. W barwach londyńskiego klubu rozegrał 172 mecze, a 142 razy przywdziewał koszulkę “The Reds”. Łącznie w swojej karierze rozegrał 672 spotkania i zdobył 248 goli.

Autor tekstu: Kamil Gala                                                                                                  @GalsonHM

Wyświetleń: 326

Autor tekstu: Kamil Gala

Social media

Strefa sponsorowana

Hensfort

Lwowski Baciar

Pewniaczek.pl

Azjagola na Twitterze

Obserwuj mnie na Twitterze